FELHÍVÁS „Kiváló Vagyonőr” kitüntetés odaítélésére 2024.

A Személy,- Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Vármegyei Szervezete 2024. évben is odaítéli a „Kiváló Vagyonőr” kitüntetést.

A kitüntetés célja, hogy a vagyonvédelem területén hosszú ideje végzett, magas színvonalú munkát, kimagasló szaktudást, példamutató helytállást, szakmai közösségben végzett aktív tevékenységet elismerje.

A kitüntetés odaítélésére javaslatot tehet bármely természetes vagy jogi személy.

Az ajánlásokat írásban

2024. április 15-ig

a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Vármegyei Szervezete címére

8000 Székesfehérvár, Gyümölcs utca 42. szám alá kell eljuttatni.

(postai úton: SZVMSZK Fejér Vármegyei Szervezete, 8000 Székesfehérvár, Gyümölcs utca 42.

e-mail cím: fejer@szakmaikamara.hu)

A „Kiváló Vagyonőr” kitüntetésre javasolni lehet, minden olyan vagyonőrt:

• aki a vagyonvédelem szakterületén legalább három éve dolgozik, magas színvonalú munkát végzett vagy egyszeri, de példamutató tettet hajtott végre, illetve a szakmai közösségért aktív tevékenységet fejtett ki;
  • legalább egy éves aktív kamarai tagsággal rendelkezik és az odaítéléskor az SZVMSZK Fejér Vármegyei Szervezetének aktív tagja;
  • öt éven belül etikai eljárásban nem marasztalták el, illetve etikai eljárás nincs ellene folyamatban, életvitele példamutató.

A kitüntetésre jelölő természetes vagy jogi személy külön díjat is ajánlhat fel jelöltje számára, amit – a kitüntetés ünnepélyes átadásakor – maga adhat át az általa elismerésre javasolt személy számára.

További felvilágosítás kérhető:

22/504-935 telefonszámon, vagy a fejer@szakmaikamara.hu e-mail címen.

SZVMSZK Fejér Vármegyei Szervezet Elnöksége