Állást kínál

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

Pénz- és értékszállító és ATM értékkezelő kollégákat keresünk az ország több területén

Magyarország piacvezető készpénzlogisztikai cégéhez keresünk saját állományba vagyonőröket, érvényes vagyonőri igazolvánnyal, pénz- és érték szállítási vagy ATM feltöltési/karbantartási feladatok ellátására.

MIÉRT ÉRDEMES A CRITERIONNÁL DOLGOZNI:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Korszerű, minden évszaknak megfelelő munkaruházatot biztosítunk
  • A gyors átadás, átvételi folyamatokhoz minimális adminisztráció társul
  • Igénybe vehető plusz juttatások (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők, élet- és balesetbiztosítás)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Választható munkavégzési hely az alábbi kirendeltségeinken:

BUDAPEST ◊ PÉCS ◊ GYŐR ◊ SZEGED ◊ DEBRECEN ◊ MÁLYI ◊ VESZPRÉM ◊ ZALAEGERSZEG ◊ KECSKEMÉT

A munka@criterion.hu e-mail címen, illetve a +36-20/984-5180-as telefonszámon

PESTOR Biztonságtechnikai és Üzemeltető Kft. (1301/T/91112)

Nagy múltú budapesti vagyonvédelmi cég elektronikai vagyonvédelmi rendszerszerek tervezésében, kivitelezésében, valamint e feladatokhoz kapcsolódó IT feladatokban jártas vezetőbeosztású munkatársat keres.

Főbb szolgáltatásaink: kamera, riasztó. tűzjelző és egyéb védelmi rendszerek tervezése, kivitelezése, karbantartása, hibaelhárítása, adminisztrálása.

Feladatok:

  • Szervezi, vezeti, irányítja és ellenőrzi az alárendeltségébe tartozók munkáját
  • A műszaki tervezési- szerelési feladatok megszervezése, ellenőrzi a vagyonvédelmi rendszerszerelők napi beosztását
  • Felméréseket végez, árajánlatokat készít, illetve ebben segítséget nyújt az értékesítő munkatársaknak
  • Szakmailag ellenőrzi és irányítja az értékesítő munkatársakat, szerelőket, illetve szakmai segítséget nyújt számukra
  • Nagyobb kivitelezések személyes vezetése
  • Elkészíti a rendszeres (havi, negyedéves, féléves, éves) pénzügyi elszámolásokat a Megrendelők és Partnerek felé
  • A cégvezetés felé rendszeres és időközi jelentések, értékelő-elemző beszámolók elkészítése
  • Kezeli a műszaki raktárat (anyag beszerzések lebonyolítása, raktárkezelés, raktár program, anyag bevétel és kiírás szabályszerű végzése)
  • Szerelési szerszámok igénylése, beszerzése, raktározása
  • A megrendelésekhez tartozó szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, részükre havi és eseti pénzügyi elszámolások elkészítése
  • Rendszeres karbantartások elvégzésének megszervezése
  • Rendszeresen értékeli a műszaki ágazat tevékenységét, eredményességét

Elvárások:

  • Értékteremtő munka
  • Jó kommunikációs (tárgyalási szintű) készség
  • Stressztűrő képesség,
  • Legalább középfokú biztonságtechnikai végzettség, felsőfokú szakmai végzettség előnyt jelent
  • 5 éves szakmai tapasztalat,
  • Hatósági vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány,
  • Microsoft Office szoftverek haladó szintű ismerete
  • Microsoft Windows operációs rendszer haladó ismerete
  • AutoCAD felhasználói ismerete
  • IP és analóg kamerarendszerek haladó szintű ismerete
  • Paradox és DSC riasztórendszerek haladó szintű ismerete
  • Beléptető rendszerek működésének haladó szintű ismerete
  • IP hálózatok haladó szintű ismerete
  • Távfelügyeleti rendszerek ismerete előnyt jelent (URH rádiós és IP adatátvitel)
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Biztonságot nyújtó háttér
  • Rendszeres szakmai képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Előrejutás lehetősége
  • Irodai munkarend
  • Közel 30 éves munkáltatói múlt

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel és referencia telefonszámmal várjuk az info@pestor.hu e-mail címre.

Budapest, 2021.02.22.

Álláslehetőségek a Facebookon!

Tisztelt Kamarai Tagok!

Az utóbbi időben az interneten és az elektronikus médiában is nagy számban jelentek meg olyan hírek, mely szerint csalók álláshirdetést adnak fel, melyben vagyonőrök jelentkezését várják, de az állásinterjú feltételeként előre meghatározott összeg fizetését írják elő. Kérjük a tagjainkat, hogy az ilyen ügyekben a lehető legkörültekintőbben járjanak el, mivel ezekben az esetekben többnyire csalók állnak a háttérben, és nem kerül sor állásinterjúra.

Amennyiben hasonló esetet tapasztal, kérjük, írásban jelezze az SZVMSZK felé.