Kitüntetés, Verseny, Szórakozás – beszámoló a XVIII. Veszprém Vármegyei Vagyonvédelmi és Családi Napról

Vagyonvédelmi és családi nap – beszámoló a XVIII. Veszprém Vármegyei Vagyonvédelmi és Családi Napról.

Az idei évben 18. alkalommal szervezett vagyonvédelmi és családi napot a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Veszprém Vármegyei Szervezete, melynek megrendezését a Vagyonőr Alapítvány is támogatta.

A 2024. augusztus 10-én, a Kislődi Jóska Élményparkban rendezett programra 270 fő kamarai tag és családtagjaik regisztráltak.

A felhőtlen szórakozás és kikapcsolódás mellett a személy- és vagyonőröknek lehetőségük volt egy szakmai versenyen is megmérettetni tudásukat, teszt kitöltésével. A legjobbak között értékes ajándékutalványokat sorsoltunk ki a rendezvény zárásakor. Így jutalomban részesült Almási Adrienn, Kovács Sándor, Piedl Imre, Sebők János, Szabó Márta.

A családi napon Kiváló Vagyonőr kitüntetéseket adott át Rácz László a Kamara Veszprém Vármegyei Szervezetének elnöke és Pozsonyi László a Kitüntetést Odaítélő Bizottság elnöke Horváth András, Laczik Zsolt és Dr. Simon Géza személy- és vagyonőröknek.

Ez úton is gratulálunk az elismerésben részesült kollégáknak.

SZVMSZK Veszprém Vármegyei Szervezete elnöksége

AZ ESEMÉNYEN KÉSZÜLT FÉNYKÉPEK MEGTEKINTÉSE