FELHÍVÁS – „Kiváló Vagyonőr” kitüntetés odaítélésére 2023.

A Személy,- Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Veszprém Vármegyei Szervezete 2023. évben is odaítéli a „Kiváló Vagyonőr” kitüntetést.

A kitüntetés célja, hogy a vagyonvédelem területén hosszú ideje végzett, magas színvonalú munkát, kimagasló szaktudást, példamutató helytállást, szakmai közösségben végzett aktív tevékenységet elismerje.

A kitüntetés odaítélésére indoklással javaslatot tehet bármely természetes vagy jogi személy.

Az ajánlásokat írásban

2023. július 18-ig

történő beérkezéssel a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Veszprém Vármegyei Szervezete posta címére (8200 Veszprém, Dózsa Gy. u. 34/A.) vagy a veszprem@szakmaikamara.hu e-mail címére szíveskedjenek eljuttatni. A határidő után beérkezett ajánlásokat nem áll módunkban figyelembe venni.

A kitüntetés odaítélésének feltételei:

• Veszprém vármegyei aktív kamarai tagság,
  • legalább öt éves személy- és vagyonőri szakmai gyakorlat,
  • a jelöltet öt éven belül etikai eljárásban nem marasztalták el és ilyen eljárás az ajánlás időpontjában sem folyik ellene.

A kitüntetést az ajánlások alapján a Szakmai Kamara vármegyei küldötteiből kisorsolt 5 fős bizottság ítéli oda.

További felvilágosítás kérhető a 88/442-990 telefonszámon,
vagy a fenti e-mail címen Rácz László elnöktől.

SZVMSZK Veszprém Vármegyei Szervezet Elnöksége