FELHÍVÁS – VIII. Családi Nap a Lőtéren (2016.10.01.)

VIII. Családi Nap a Lőtéren

2016. október 1. (szombat)

A Kamara Hajdú-Bihar megyei Szervezete az idei évben is megrendezi a Vagyonvédelmi Családi Napot, melyre tisztelettel meghívja a vagyonvédelemben dolgozókat és családtagjaikat!

A Családi Nap időpontja: 2016. október 1.  (szombat) 10:00 – 16:00 óráig

A Családi Nap helyszíne: Debrecen Apafai Lőtér (Debrecen, Lőtér u. 10.)

A rendezvényen térítésmentesen részt vehetnek az érvényes tagsággal (2016 évre befizetett tagdíj) rendelkező Hajdú-Bihar megyei kamarai tagok és közvetlen családtagjai.

PROGRAM: 10.00-16.00

• Megnyitó
  • Légfegyveres lövészet
  • Gyerekeknek rajzverseny
  • Játékos ügyességi- és sportvetélkedők
  • Ebéd
  • Mozi – filmvetítés
  • Foci, asztali tenisz
  • Póker-, Sakk bajnokság

A versenyek eredményei délután kihirdetésre kerülnek, melyet nyereményekkel díjazunk.

A részvételhez előzetes regisztráció szükséges, ezért részvételi szándékát kérjük, szíveskedjen 2016. szeptember 26-ig az 52/423-437-es telefonszámon jelezni!

Ebéd telefonon igényelhető 2016. szeptember 26-ig, melyet a Kamara a kamarai tagok és közvetlen családtagjai részére térítésmentesen biztosít.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

SzVMSzK Hajdú-Bihar megyei Szervezete
Varju Miklós elnök s.k.