Látogatóban a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Elnökénél!

A Fejér Vármegyei Területi Szervezet elnöke bemutatkozó látogatást tett a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnökénél Radetzky Jenő elnök Úrnál, valamint Sipos Éva főtitkár Asszonynál.

A találkozás során Megyei Szervezetünk elnöke tájékoztatta partnerét, a Fejér Megyei Kamara jelen helyzetéről és a jövő terveiről. Képet formáltunk a vagyonvédelmi cégek munkájáról és a vagyonvédelemben munkát vállalók felkészültségéről, oktatásuk és felkészítésük helyzetéről.

Radetzky Úr kifejtette, hogy a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Gazdaság Háza mindig nyitva áll a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Vármegyei Szervezete előtt. A Kereskedelmi és Iparkamara megkeresi azokat a kapcsolódási pontokat, amik mentén a két kamara együttműködése hatékonyan tudjon működni.

Kovács-Tarsoly Gábor
elnök