Részvétel a „VezérKör” üzleti reggelin!

A Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Megyei Szervezet elnöke meghívásnak tett eleget a Székesfehérváron 26. alkalommal rendezett „VezérKör” üzleti reggelire.

A találkozónak a Székesfehérvári Szárcsa Csárda adott otthont 2023.  január 27-én.

A VezérKör eddig 25 alkalommal,  már 428 vállalkozó találkozott és ismerkedett meg egymással.  A VezérKör tagjai olyan megbízható, segítőkész cégvezetők, akik korrekt üzleti kapcsolatokra törekszenek, fontosnak tartják az adok-kapok törvénye mentén a win-win-win, azaz minden résztvevő nyerjen elvét.

Ezen a rendezvényen kapott lehetőséget Területi szervezetünk elnöke, hogy bemutassa a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Megyei Szervezetét, annak felépítését és munkáját.

Elnök Úr tájékoztatta a megjelenteket  Területi szervezetünk jövőbeni törekvéseiről és az előttünk álló feladatokról. Felajánlotta a megjelenteknek, valamint a VezérKör minden tagjának Területi Szervezetünk szakmai segítségét.

Kovács-Tarsoly Gábor
megyei elnök