Sikeres volt a XVI. Veszprém Megyei Vagyonvédelmi és Családi nap

Vagyonvédelmi és családi nap – beszámoló a XVI. Veszprém Megyei Vagyonvédelmi és Családi Napról.

Az idei évben 16. alkalommal szervezett vagyonvédelmi és családi napot a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Veszprém Megyei Szervezete, melynek megrendezését a Vagyonőr Alapítvány is támogatta.

A 2022. augusztus 13-án, a Kislődi Jóska Élményparkban rendezett programra 311 fő kamarai tag és családtagjaik regisztráltak.

A felhőtlen szórakozás és kikapcsolódás mellett a személy- és vagyonőröknek lehetőségük volt egy szakmai versenyen is megmérettetni tudásukat, teszt kitöltésével. A legjobbak között értékes ajándékutalványokat sorsoltunk ki a rendezvény zárásakor. Így jutalomban részesült Fekete László, Kovács László, Lipp József, Nagy Béla és Sebők János.

A családi napon Dr. Fialka György a kamara Országos Szervezetének elnöke, Rácz László, a kamara megyei elnöke és Pozsonyi László, a kitüntetést odaítélő bizottság elnöke adták át a Kiváló Vagyonőr kitüntetést Basticz Nándor személy- és vagyonőrnek.

Ez úton is gratulálunk az elismerésben részesült kollégának.

SZVMSZK Veszprém Megyei Szervezete elnöksége

AZ ESEMÉNYEN KÉSZÜLT FÉNYKÉPEK MEGTEKINTÉSE